Середа, 24 Липня, 2024

Як киянам вберегти себе під час штурму міста

Мешканці столиці  майже кожного дня страждають через обстріли міста. Експерти розказали, що робити киянам під час штурму міста, щоб себе вберегти. Що треба робити задля власної безпеки, читайте в нашому матеріалі. Далі на kyiv-future.

Як діяти під час обстрілу

Якщо у вашому районі ведуться бойові дії, то краще покинути населений пункт. Також під час війни треба знаходитися подалі від військових частин, штабів, об’єктів інфраструктури та стратегічних об’єктів вашого міста.   Якщо ж немає такої можливості, то треба запам’ятати поради, які допоможуть врятувати життя.  У випадку, коли раптом почнеться штурм міста, а ви на вулиці, є декілька простих рішень. По-перше, тримайтесь подалі від автомобілів. Адже це дуже поганий об’єкт для захисту. Якщо ж ви їдете в автомобілі, то треба оцінити ситуацію. Наприклад, прискоритися, розвернутися чи здати назад та поїхати в іншій бік, подалі від обстрілів. Це можливість врятувати власне життя.   

Якщо ви їдете на тролейбусі чи автобусі, чи іншому транспорті, і він не рухається, то краще за все з нього вийти. Адже ці об’єкти можуть стати мішенню.

Перше, що можна зробити, лягти на землю, та сховатися за бордюром. Краще знайти хорошому бетону споруду, яка вас зможе прикрити. Якщо ви чуєте, що обстріли рухаються у вашому напрямку, то треба дуже швидко тікати. Вода, наприклад, озеро чи річка, це погані варіанти, щоб сховатися від пострілів. Адже може статися гідроудар, якщо у водойму біля якої ви ховаєтеся потрапить бомба чи снаряд.

Від градів  та танкового обстрілу краще за все ховатися з іншого боку будинку, якщо це багатоповерхівка.

Для цивільних важливо розуміти, що будь-який обстріл у місті є для всіх киян смертельно небезпечним. Тому коли почнеться штурм міста, краще за все виїхати, щоб врятувати своє життя. Адже якщо в місті працюють міномети, то цивільне населення несе неймовірні втрати.

Чи є оселя хорошим місцем для захисту

Якщо за вашою адресою відбувся обстріл, то будуть шукати досить швидко. Тому оселя не найгірший варіант, щоб ховатися від обстрілів під час штурму міста. Найкращим місцем в оселі є ванна кімната.  Там можна хоч трошки убезпечитися від осколків чи обстрілів.  В ніякому разі не можна знаходиться біля вікон та дивитися, що відбувається на вулиці.  Під час штурму міста заходьте в глиб квартири та залишайтеся там, поки не закінчаться обстріли.

Чи можна ховатися у підземному паркінгу чи підвалі

Якщо вони не обладнані, як сховище, вони лише частково можуть використовуватися, як бомбосховище. Адже в укритті заздалегідь були сплановані різні виходи, а також протік води та повітря та електроживлення. В тому числі резервного електроживлення. Якщо один вихід буде завалено, то з іншого можна буде вийти.

А ось підвали можуть стати для вас пасткою. Якщо немає іншого варіанту, то в нього можна спуститися. Але якщо це стара будівля або це приватна будівля, то це дуже небезпечно для життя.

  Найкращим прихистком в вашому місті є бомбосховище. Щоб дізнатися, де знаходиться найближче до вас бомбосховище, зателефонуйте на гарячу лінію. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.