Середа, 17 Липня, 2024

Думка президента США Джо Байдена: чи зможуть росіяни захопити Київ?

США стала однією з тих країн, яка активно підтримує Україну в період війни. Президент Джо Байден регулярно надає українцям фінансову та військову допомогу, а також висловлює свою думку щодо війни з російськими військами. В одному зі своїх звернень він розповів, що думає про головну мету Путіна — захопити Київ. Далі на kyiv-future.

Чи вдасться росіянам захопити столицю України?

Під час чергової прес-конференції у конгресі США Джо Байден звернувся до українців. Він заявив, що Росія — сильний супротивник із найбільшою чисельністю армії у світі — 900, 000. Проте за останні 15 днів війни російські війська втратили більше людей та техніки, ніж українські. Також він зазначив, що попри спроби росіян прорватися до столиці військові України продовжують утримувати свої території під контролем. У деяких населених пунктах біля Києва відбуваються бої та евакуація мирного населення, але за фактом ворогові не вдається просунутися далі.

На думку Джо Байдена, Путін зміг оточити Київську область своїми танками, але він ніколи не зможе зламати національний дух та волю мирних жителів. Через 30 років незалежності українська армія не здасться за жодних умов. Нині їхня чисельність набагато більша, ніж російська. Також у Києві в посиленому режимі працює поліція та бригади територіальної оборони. Тому за таких умов неможливо захопити столицю. Якщо ж Путін вирішить продовжувати атакувати Київ і найближчі регіони, тоді проти нього буде посилено санкційні заходи, а Україна отримає більше гуманітарної допомоги.

За яких умов можна захопити Київ?

Київ — найбільше місто України, в якому зараз проживає 2 млн людей. Володимир Зеленський заявив, що захоплення Києва — головна мета Путіна. Хоча більшість українських політиків та президент США Джо Байден стверджують, що це неможливо зробити. Наразі російські війська недостатньо сильні для захоплення столиці України. На думку голови Київської міської військової адміністрації генерала Миколи Жирнова, росіянам потрібно зібрати близько 1-2 мільйонів людей і привезти їх до кордонів Києва. Тоді, якщо російських військових буде більше в 5-7 разів, вони зможуть захопити місто. Але, на щастя, створити таке угруповання військ дуже важко навіть для Росії.

Як Америка допомагає столиці в період війни?

15 березня президент США Джо Байден заявив, що готовий надати українському народу будь-яку допомогу. Він має намір продовжувати постачати в Київ все необхідне для того, щоб протистояти російській військовій агресії. 

“Ми відправимо гроші, зброю, їжу та ліки, щоб зберегти життя українців. Ми зустрінемо українських біженців з обіймами та надамо їм небхідну допомогу”, — сказав він.

Також голова Білого дому ухвалив рішення дощо надання Міноборони в Києві 200 млн доларів. Того ж дня уряд Америки розширив список санкцій. Його поповнили 12 російських депутатів та дружина прес-секретаря президента Путіна Тетяна Навка та їхні діти. Також відомо, що Джо Байден має намір ще зустрітися з президентом Володимиром Зеленським, щоб обговорити подальші плани.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.