Неділя, 14 Липня, 2024

Евакуація частини Києва та Пункти незламності: до чого готуватися киянам взимку

В столиці готуються до найважчої зими. Адже через пошкоджені обстрілами ТЕЦ та ТЕС, в місті може не буди опалення та світла. До чого готуватися киянам та як пережити зиму, розбиралися журналісти нашого сайту kyiv-future.

Евакуація частини Києва: куди їхати людям

Голова Києва В. Кличко в черговий раз попередив, що мешканців столиці чекає найважча зима. Навіть гірше за часів Другої Світової війни. Він заявив про це в інтерв’ю та закликав киян підготуватися до апокаліпсису. Тобто за найгіршим сценарієм киянам доведеться звикати до відключення електроенергії під час низьких температур.

Крім того, за словами мера, якщо все ж дійде до найгіршого, то частину Києва прийдеться евакуювати. Куди не повідомляється, але В. Кличко зазначив, що місцева влада не хоче цього.

За словами мера, це буде вимушений крок, який може відбутися, якщо росія продовжить тероризувати людей, змушуючи їх мерзнути без світла.

Адже за його словами, саме у такий спосіб рф хоче тиснути на Україну та на президента В. Зеленського.

Проте мер В. Кличко вважає, що кияни стануть тільки злішими, рішучими. Вони не втечуть, не будуть просити про перемовини, як хоче рф.

Також мер Кличко закликав Німеччину надати Україні генератори та інші необхідні речі, щоб пережити зиму.

Чи допоможуть пункти незламності пережити зиму

Крім того, влада наказ у Києві та області відкрити “Пункти незламності”. Туди можуть звернутися кияни на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.

В них буде електрика, мобільний зв’язок та інтернет. Також люди зможуть там погрітися. Та отримати допомогу. Там буде вода, все необхідне для мами та дитини, живлення для мобільного пристрою, місця для відпочинку та аптечка. Пункти незламності прийматимуть киян безкоштовно і цілодобово.

Зазначається, що такі пункти будуть у кожному районі столиці.

Варто зазначити, що президент В. Зеленський повідомив про розгортання понад 4000 тисяч “Пунктів незламності” по всій Україні. Адже через повторні обстріли можуть виникнути проблеми з енергопостачанням.

Варто зазначити, що такі пункти чекатимуть всіх охочих при всіх обласних та районних адміністраціях, також вони будуть знаходитися при школах та в інших будівлях.

Крім того, Зеленський закликав підприємців зробити свої бізнес-обʼєкти “Пунктами незламності” завдяки генераторам.

До речі, за прогнозами експертів, відключення світла в Києві буде тривати до квітня.

Як знайти свій “пункт незламності”

Мешканці столиці можуть зайти на спеціальний сайт https://nezlamnist.gov.ua/ де мапа таких пунктів, яка щодня оновлюється. Тож саме на цій мапі можна буде знайти найближчий пункт.

Також влада на місцях має інформувати людей про наявність “Пунктів незламності”. Зокрема, у приміщеннях органів влади, аптеках, маркетах, відділеннях пошти, має бути інформація про те, як киянам знайти підтримку у разі тривалого відключення енергії.

Ми рекомендуємо киянам вже зараз знайти адреси найближчих Пунктів Незламності. Адже в будь- який момент може відбутися аварійне відключення зв’язку чи електроенергії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.