Понеділок, 22 Липня, 2024

Оболонська набережна: гарне місце для неспішних прогулянок

У столиці є багато різних місць для відпочинку. Одне з них – Оболонська набережна. Чому тут потрібно побувати, читайте у нашому огляді на сайті kyiv-future.

Мальовничі види та заняття спортом

Оболонська набережна вважається одним із найромантичніших місць у Києві. Дуже гарне місце у будь-яку пору року. Комфортно облаштована набережна Дніпра. Влітку проходять запливи човнів, яхт, змагання дуже видовищно.

З набережної відкриваються мальовничі краєвиди на Дніпро та його острови, на житлові та інфраструктурні будинки з нестандартною архітектурою. Уздовж набережної розташовані Оболонський пляж із зоною відпочинку “Наталка”, дитячі та спортивні майданчики, численні кафе та ресторани, різноманітні скульптурні композиції з металу та гіпсу, пункт прокату каяків, Гольф клуб. На Оболонській набережній збудовано Храм Різдва Христового, який привертає увагу своєю барвистістю. Унікальність набережної надає споруджена на її території велика залізобетонна конструкція – кесон, елемент залізниці, що відродилася в довоєнні роки під плином Дніпра, т.зв. “Сталінський тунель”.

Останнім часом було значно облаштовано та облагороджено парк “Наталка”, що прилягає до південної частини Оболонської набережної в районі Північного мосту: висаджено нові дерева та чагарники, збудовано альтанки, встановлено лавки, відкрито безкоштовний туалет.

Оболонська набережна дуже гарне місце, де можна добре відпочити та помилуватися краєвидами. Недоліком, на думку місцевих жителів, є посадка на більшій частині набережної (від пляжу та зони відпочинку “Наталка” до парку “Наталка”) невисоких дерев виключно з кулястою формою крони, які влітку не створюють тінь, а в негоду не перешкоджають вітрам, а також відсутність у цій частині лав.

Із плюсів – є місця для вигулу тварин зі скриньками. Маса дитячих всіх видів, спортивних майданчиків, для футболу, баскетболу. Є обладнані місця для паркування автомобілів.

Лебедина казка

До речі, чарівна лебедина зграя живе на Оболонській набережній у парку «Наталка». За ними можна спостерігати годинами. Дуже радіють діти. Лебеді зовсім не бояться і підпливають до вас. А ви знали, що їх у жодному разі не можна годувати хлібом? Лебеді від нього гинуть. Можна лише вареними крупами. Такими як: овес, просо, пшениця чи кукурудза. На прогулянку рекомендуємо взяти корм для голубів, качок та чайок яких тут теж безліч.

Радимо відвідати це місце, отримайте багато задоволення.

Як дістатися

Розташована набережна на правому березі столиці. Вона проходить вздовж Дніпра від Північного мосту до вулиці Прирічної та є гарним місцем для пішохідних та велосипедних прогулянок. Вона тягнеться далеко від автомагістралі, тому повітря тут чисте, освіжене Дніпровським бризом. Тут не чути гомін автомобілів і шум великого міста.

Найближча станція метро “Мінська”. Також можна пройтись від станції метро Оболонь. До набережної зручно добиратися з будь-якої точки міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.