Понеділок, 15 Липня, 2024

Що відомо про відкриття ресторанів McDonald’s у Києві?

Через півроку після початку війни компанія McDonald’s вирішила відновити роботу в Україні. Перші заклади почнуть відкривати у Києві. Про це повідомило керівництво ресторанів швидкого харчування на офіційній сторінці у Facebook. З чим це пов’язано, коли кияни зможуть замовити фастфуд та багато іншого далі на kyiv-future.

Чому ресторани McDonald’s півроку були закриті?

У перший день війни, 24 лютого, компанія закрила всі заклади в Києві, а продукти, які залишилися, передала до штабу гуманітарної допомоги. Як повідомили співробітники McDonald’s, мирним громадянам та військовим було передано 58 тонн продукції на загальну суму понад 50 млн гривень. Окрім цього, компанія продовжувала виплачувати зарплату своїм співробітникам.

Після закінчення активних бойових дій ситуація у Києві покращилася: почали відкриватися заклади громадського харчування, адміністративні центри та інші сервіси. Проте McDonald’s, як і раніше, був закритий. Керівництво компанії відмовилося відновлювати роботу через продовження війни. Багато хто вважав, що військова ситуація може змінитися будь-якої миті. Також у компанії заявили, що відкриють ресторани швидкого харчування лише після стабілізації воєнного стану в Україні. Саме тому вони залишалися закритими до кінця літа 2022 року.

Через декілька місяців у місті остаточно припинилися ракетні обстріли, руйнування і скасували комендантську годину. Це стало вагомими причинами для відкриття мережі ресторанів. Як повідомив Дмитро Кулеба, перші з них будуть працювати у Києві:

«Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ та західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів триватиме ще деякий час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається», — сказав міністр закордонних справ України, як пише ukrinform

Що говорять про відкриття McDonald’s?

Про відновлення роботи ресторанів McDonald’s люди почали говорити в Києві ще в червні. Проте лише нещодавно з’явилася інформація з офіційних джерел, яка це підтверджує. СЕО-спеціаліст мережі Юлія Бадрітдінова сказала з цього приводу, що McDonald’s створив оновлені протоколи безпеки:

«Оновлення протоколів безпеки включає перегляд кожної нашої локації щодо наявності поруч бомбосховищ. Коли звучить сигнал “повітряна тривога”, ресторани терміново повинні закриватися, що сам по собі досить непростий процес, оскільки ресторан — це мінізавод зі складним обладнанням та великою кількістю відвідувачів», — повідомила вона Forbs, як пише  korrespondent

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи рішення керівництва McDonald’s, назвав повернення мережі ресторанів потужним сигналом для міжнародного бізнесу:

«Повернення великої американської компанії — це передусім сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки за часів російської агресії. Це нарешті частина відновлення України», — заявив міністр.

У зв’язку з тим, що McDonald’s довгий час не працював, генеральний директор компанії «Укрпошта» Ігор Смілянський припускає, що будуть великі черги після їх відкриття у Києві. Він опублікував у телеграм-каналі фото ресторану на Майдані з великою кількістю бажаючих замовити фастфуд.

Де і коли у Києві почне працювати McDonald’s?

Багато киян з нетерпінням чекають на відкриття улюбленого закладу громадського харчування. У багатьох з них вже відбувається підготовка до початку роботи. Незабаром купити фастфуд можна буде у ресторанах McDonald’s, розташованих на станціях метро Дарниця, Харківська, Мінська, Деміївська, Позняки та Майдан Незалежності. 

Там проводиться прибирання та створення необхідних умов обслуговування клієнтів, а адміністрація формує графік роботи співробітників. Мережі ресторанів швидкого харчування планують відкрити для відвідувачів до кінця жовтня. Про їхнє відкриття заздалегідь повідомлять працівники на офіційній сторінці у фейсбук.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.