Середа, 17 Липня, 2024

Війна у Києві: як живе Дарницький район

Спочатку війни, 24 лютого, здалося, що життя в столиці зупинилося. На собі це відчули мешканці Дарницького району, який один із перших постраждав від військових дій.  Як зараз живеться мешканцям району, читайте в нашому матеріалі на kyiv-future.com.ua.

Ракетні обстріли

Вже не вперше залишки ракети падають на багатоповерхівки в Дарницькому районі. Спочатку це сталося по вулиці Кошиця,  25 лютого, коли уламки ракети влучили в багатоповерхівку. Потім   ракета впала на житловий будинок на вулиці Садова, 54 у приватному секторі. Далі на Осокорках неодноразово палали дачні будинки. 17 березня через ракетні обстріли знову постраждали люди. За словами очевидців, ударною хвилею були вибиті вікна щонайменше в десяти поруч розташованих висотках у житловому мікрорайоні Позняки. Хоч ракету збили але ї уламки  зачепили багатоповерхівки. Через військові дії, багато мешканців Дарницького району поїхали із міста. Проте багато киян залишилися у місті по різним причинам. Та продовжують жити у підвалах або власних оселях.  Багато киян втратили роботу, деякі житло, тому в Дарницькому району працюють центри підтримки для громадян.

Куди звертатися за допомогою

Мешканці Дарницького району можуть отримати гуманітарну допомогу у територіальних центрах соціального захисту. Людям видають продукти першої необхідності. Зокрема макарони, цукор, борошно,  а також консервоване тушковане м’ясо. Отримати такий набір можна за адресою: вулиця Вербицького, 9-Е. Видають допомогу незахищеним верствам населення, пенсіонерам та громадянам з інвалідністю.

Також в Дарницькому районі кияни можуть отримати всі необхідні медичні послуги. Зокрема, безкоштовні стоматологічні послуги можна отримати за адресою: вулиця Мішуги, 10.  Це торгово-офісний центр «Паралель», який знаходиться біля ТРЦ «Піраміда».  Номер: 0 (96) 923 99 03. Піднятися треба на других поверх. Також до дантиста за допомогою можна звернутися за адресою: вулиця Чавдар, 13. Номер: 0505379977. Центр ізраїльської стоматології. Також безкоштовні послуги надаються по  вулиці Юрія Литвинського 52/16. Номер:0507588885 та по вул. Драгоманова 6/1. Номер телефону 068 100 29 53.

Також в Дарницькому районі працює київський міський медичний центр “Академія здоровʼя людини”, де породіллі можуть отримати всю необхідну допомогу.  Працює центр за адресою: Харківське шосе, 121. Телефон 044 564 6551. Також цілодобово працює КНП “Київська міська клінічна лікарня №1” Дарницького району. Вона знаходиться за адресою: Харківське шосе, 121.

 Зоомагазини та аптеки

Незважаючи на обстріли, свою роботу поновлює бізнес. В районі з 11.00 и до 16.00 працюють аптеки, зоомагазини та ветеринарні клініки. Із кожним днем в районі починають відкривати двері різні магазини та медичні установи. До речі, щодня працює ветеринарна клініка на Ревуцького 42 В.

 Нагадаємо, що в місті запроваджено комендантський час.  Тому пересуватися без спеціальної перепустки, після 20.00 і до 7 .00,  по Дарницькому району та по місту, заборонено.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.