Четвер, 18 Липня, 2024

Які заклади працюють в Києві та куди можна сходити у військовий час

В Києві життя поступово повертається до мирних часів.  Багато закладів відновлюють свою роботу. Серед них  пенсійні фонди,  РАЦСи  та театри. Що запрацювало в місті, читайте в нашому огляді. Далі на kyiv-future.com.ua.

Театр Лесі Українки відновлює роботу

Дев’ятого  квітня на сцені зіграють постановку «Три кохання». Частина коштів з проданих квитків піде на підтримку  ЗСУ та на гуманітарну  допомогу.

Квитки можна придбати на сайті  за сімдесят гривень.

Заклад чекає глядачів на виставу, яка розпочнеться дев’ятого квітня о шістнадцятій годині.  Кияни зможуть подивитися виставу про особисте життя та творчість  видатної письменниці Лесі Українки.

Також  в найближчому майбутньому  в театрі планують показувати вистави для дітей. Адже в адміністрації закладу зазначають, що хочуть дарувати людям мистецтво у такі важкі часи.

Працюють РАЦСи та пенсійний фонд

В Києві свою роботу відновили вісім відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Тепер мешканці столиці  можуть зареєструвати шлюбу, отримати свідоцтво про народження, смерті або розлучення.

РАЦСи працюють за наступними адресами:

  • Вулиця Заслонова, 16;
  • проспект Маяковського, 15-А;
  • Бульвар Верховної Ради, 8/20.
  • Вулиця Велика Васильківська, 92;
  • Проспект Оболонський, 28-В;
  • Вулиця Цитадельна, 7/10;
  • Бульвар В. Гавела, 1/28;
  • Вулиця Академіка Ромоданова, 17.

Також  відновив роботу столичний відділ державної реєстрації смерті, який знаходиться на вулиці Бульварно-Кудрявська, 47/14.

Кияни можуть звернутися до РАЦСи  з 09 до 15 години.

В столиці запрацювали всі районні відділення Пенсійного фонду

У зв’язку з боями біля Києва прийом у відділах обслуговування громадян у відділеннях Пенсійного фонду було припинено. Консультування киян відбувалося онлайн.

Вже з одинадцятого березня відділення ПФУ у столиці почали відновлювати прийом відвідувачів. Станом на 6 квітня в столиці відновили роботу всі відділення пенсійного фонду, які працюють з 9 до 16 години. Проте прийом ведуть працівники ще не в повному складі.

Працюють ярмарки, кафе та ресторани

Кожного дня в столиці  відкриваються  дедалі більше кафе та ресторани. Власники кафе розповідають, що люди повертаються до столиці,  тому клієнтів стає більше.  Все більше киян поступово намагаються повернутися до  життя за мирних часів.

Також в різних районах міста працюють фермерські міні-ярмарки.  Мешканці столиці  можуть там купити різні овочі для борщу, бакалійні товари та інші продукти за вигідними цінами.  Ярмарки працюють у Дарницькому, Дніпровському, Голосіївському, Подільському та Шевченківському  районах. Продукти кияни можуть придбати з 10.30 до 13.00. Графік роботи ринків може змінюватися.

Крім того, відкриваються салони краси, перукарні, торгівельні центри  та різні розважальні заклади.

За словами міської влади, у Києві вийшли на маршрути близько  ста п’ятдесяти автобусів та понад тридцять трамваїв. Таксі також повернулися до довоєнних тарифів на пасажирські перевезення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.