П’ятниця, 26 Квітня, 2024

Інтерактивний простір «Музей Науки»: місце де закохаєшся в науку

В столиці багато різних музеїв. Ми розповімо про державний «Музей Науки», де можна покататися на велосипеді з квадратними колесами, завітати до великої мушлі та більше дізнатися про світ науки. Далі на kyiv-future.

Трохи історії

«Музей науки» –державний заклад, де треба торкатися  понад 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій з усього світу. Також тут можна дізнатися цікаві факти про українських науковців.   Музей науки – інтерактивний простір, що працює за принципом світових музеїв та орієнтований на самостійне дослідження та пізнання експозиції. Музей запрацював у 2017 році.

Місце де можна вирушити в космічну подорож

Відмінний музей. Цікаво і пізнавальна не тільки дітям, а й дорослим.  Сюди можна завітати  з дітьми, і з друзями. Музей науки надзвичайно популярне місце яке відвідує велика кількість киян та гостей міста. Він працює за принципом двогодинних люфтів з метою уникнення скупчення людей.

Інтерактивний музей науки – можна самому робити досліди і відкриття! Весело, красиво, і науково. Прекрасне місце для пізнання науки. Дуже схожа задумка як в Американських музеях.

Заклад можна порівняти з “Експерементаріумом”,але все ж таки не одне те саме. Якщо “Експерементаріум”-це такий собі науковий атракціон, тут більше демонстраційного матеріалу

Дуже багато інтерактивних експонатів, співробітники музею готові допомогти і підказати зі свого боку.

 В закладі представлені найголовніші наукові здобутки людства. Також в музеї можна покататися на велосипеді з квадратними колесами, полетіти в космічну подорож, покерувати роборукою, дізнатися, як виглядає власний голос і роздивитися на волосся через мікроскоп. Можна подивитися на старі шкільні підручники з хімії, фізики, біології під іншим кутом. Тож  за дві години проведених в музеї науки,  можна дізнатися більше, ніж за шкільний курс фізики. Також в музеї проводять різні наукові квести для дітей та дорослих.

До речі, у кожного експоната розгорнутий інформаційний стенд, англійська версія опису доступна при скануванні QR-коду.

Також у кожного експоната доступний антисептик або серветки для рук.

Навіть в туалетній кімнаті є корисна інформація.

Крім того, є вбиральня для людей з обмеженими можливостями і пеленальна кімната.

Час пролітає дуже швидко, тому краще прийти вчасно і провести в музеї відведені для відвідування 2 години, інакше можна не встигнути все оглянути.

Відвідування такого музею однозначно запам’ятається і в майбутньому буде корисно при вивченні науки.

Як дістатися до закладу

Знаходиться музей на проспекті  Академіка Глушкова, 1П 23,цк ВДНГ. Найближча станція метро Виставковий центр.  Єдиний мінус: на вході ВДНГ дуже мало інформації як пройти до музею, а на квитках (електронних) немає номера павільйону. Музей знаходиться в 23 павільйоні (зліва, за виставкою роботів).

В цей музей краще ходити не в вихідний, коли менше людей і не так шумно. Квитки можна купити як на місці, так і онлайн. При оплаті карткою visa ціна на вхід буде зі знижкою 15%.

На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А який у вас улюблений музей, пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.