Четвер, 18 Липня, 2024

“Агенти змін” почали збирати пластикові кришки для створення вуличної лавки

У Києві розпочався збір пластикових кришок. Куди здати та що з цього буде далі розповідає “Kyiv-future.com.ua”.

Агенти змін” – це некомерційна організація, яка “змінює міський простір”. Вони впроваджують у місті інноваційні проєкти в сфері архітектури, системи навігації, об’єктів простору тощо. В своїй команді воний налічують професіоналів різних сфер: архітектор, дизайнер, дослідник, редактор тощо.  Спочатку вони ознайомлюються з проблемою міста, досліджують її, спілкуються з жителями Києва, Одеси, Львова тощо. 

Новий проєкт громадського об’єднання у Києві полягає у створенні вуличного об’єкта з пластикових кришок. Конструкція складатиметься з клумби та лавок навколо. Всі матеріали будуть виготовлені з переробленого пластику. Допомогу в переробці надає громадська організація “Україна без сміття”. На клумбі можна посадити багаторічні рослини чи дерева, адже основа буде захищати їх навіть взимку.

Зараз засновники займаються налагодженням виробництва та встановленням контейнерів для збору пластикових кришок. На разі, спеціальні контейнери вже є в трьох закладах столиці: Каштан Coffee, Зигзаг – Zigzag Malevich. Організація обіцяють збільшити кількість контейнерів по місту найближчим часом.

Також “Агенти змін” планують створити навчальний курс, де детально поділяться своїми напрацюваннями по покажуть весь процес виготовлення. Курс для всіх охочих будем безкоштовним. 

Такі громадські об’єднання надзвичайно потрібні місту, адже вони ніби посередники між жителями та владою. Креативна думка молоді також допомагає осучаснити місто, впровадити нові зручні інновації, які будуть доступні всім мешканцям Києва. Це той приклад, коли є проблема є дослідження, знання, досвід, щоб підготувати точну концепцію та узаконити свої нововведення з місцевою владою і в результаті отримати новий сучасний проєкт, що робить місто ще комфортнішим.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.