Середа, 24 Липня, 2024

Чи можливо в столиці купити дешеву квартиру

Питання житла одне із найбільш гострих в столиці. Купівля життя важлива річ, як для молодих сімей, так і для більш старшого покоління. Останні два роки ринок нерухомості показував безперервний ріст ціни. Це стосується, як ринку новобудов, так і вторинного житла. Які варіанти можуть бути доступними, якщо терміново потрібно придбати власне житло. Детальніше на kyiv-future.

Варіанти дешевого житла в столиці 

Мінімальна ціна у столиці, якщо аналізувати сайти нерухомості, коливається в районі 20 тисяч доларів США. Звичайно, можна знайти і на декілька тисяч дешевше, але в цілому плануючи хоч щось купити, потрібно розраховувати на таку мінімальну суму. 

Але що столичний ринок нерухомості пропонує власникам за таку ціну? Спочатку розберемо новобудови. З такою ціною розраховувати на велику кількість квадратних метрів точно не прийдеться. Можна придбати лише невелику студію, площею не більше 15 квадратних метрів. Скоріше за все, ще й доведеться почекати. Адже найнижчі ціни на житло – коли воно ще в процесі будівництва. 

Тут також є і небезпека. Купуючи житло на стадії будівництва, перевіряйте забудовника через всі можливі бази даних. Адже дуже низька ціна на квадратні метри, може бути одним із показників, що в майбутньому новобудова може перетворитись на довгобуд. 

На ринку вторинного житла також з такою сумою сильно не розгуляєшся. З квадратними метрами ситуація схожа з новобудовами: невеличкі студії, або взагалі кімната зі спільною кухнею та ванною. За низьку ціну продають будинки, які знаходяться або на першому поверсі, або на останньому. Стосовно локації житла, то тут також не потрібно розраховувати, що воно буде знаходитись біля метро чи в благополучному районі.

Передмістя Києва – альтернативний варіант 

Ще одним

Ще одним альтернативним варіантом, більш дешевим, є купівля нерухомості не в самому місті, а в передмісті Києва. Звичайно, тоді доведеться кожного ранку добиратися довше на роботу. Але є можливість придбати краще житло, чим за таку ж суму, але в місті.  

Ціни на нерухомість в столиці дійсно виросли дуже сильно. Для українця з середньостатистичною зарплатою, купівля нового житла в столиці – річ непроста. Саме тому все більш популярними серед населення пропозиції від забудовників, розстрочки на декілька років. Чи кредити в банках під купівлю нерухомості. При такому виборі потрібно добре розраховувати свої фінансові можливості та враховувати всі ризики. 

В основному попит на первинному ринку передмістя Києва формують покупці, які купують квартиру для себе. У нинішніх реаліях і прогнозованих інфляційних процесах, при зростанні безробіття і падіння доходів населення передмістя ризикує втратити вагому частку платоспроможного попиту. Той покупець, що залишиться, буде вибирати з кращих концепцій і зверне увагу на перспективні формати — місто в місті і багатофункціональні екокомплекси.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.