Неділя, 14 Липня, 2024

Малогабаритні квартири у Києві: головне, що потрібно про них знати

Жити в Києві та мати власне житло — мрія багатьох людей. Сучасний ринок нерухомості пропонує для цього безліч варіантів. Найоптимальнішими є малогабаритні квартири. Вони коштують менше за стандартні і при цьому мають усі необхідні комфортні умови для життя. Далі на kyiv-future.

Кому підходять «‎смарт»‎ квартири? 

Компактна організація житлового простору — основна причина, чому багато хто вибирає малогабаритні квартири. Найчастіше це дуже зайняті люди. Їм потрібне житло у Києві лише для того, щоб переночувати та виконати повсякденні справи на початку та наприкінці дня. 

Також «смарт» квартири є ідеальним вибором для абсолютно протилежної категорії людей — фрілансерів. Багато жителів столиці категорично протидобиратися на роботу, стоячи в пробках або в заповненому людьми громадському транспорті. До того ж, тим, хто працює віддалено, не потрібні великі квадратні метри. Головне — мати все необхідне під рукою та щоб у навколишньому просторі було комфортно. 

Крім того, таке житло найчастіше вибирають ті, хто хоче жити окремо від батьків або друзів і може дозволити собі тільки бюджетний варіант нерухомості для покупки. 

Вартість малогабаритних квартир у Києві 

Загальна площа такого житла значно менша стандартного. У зв’язку з цим вартість малогабаритних квартир доступна для більшості бажаючих купити квартиру. Наприклад, якщо звичайна однокімнатна квартира розміром 50 кв. м коштує 100 тис. доларів, то ціна за малогабаритну з 1 кімнатою такої площі є меншою — від 70 до 90.

Для тих, хто хоче купити компактне житло за найнижчими цінами, київські забудовники пропонують квартири від 20 кв. м. за 16 — 20 тис доларів. Незалежно від площі житлового простору, в ньому розумно облаштований інтер’єр, наприклад, часто кухня об’єднана з житловою кімнатою або між ними знаходиться перегородка. Санвузол завжди знаходиться окремо, як і прохід до вхідних дверей. 

Багато забудовників часто пропонують купити малогабаритну квартиру у столиці з готовим ремонтом. Їхня вартість є середньою або трохи вищою — від 40 до 70 тис. доларів. Таке житло, як правило, має мінімалістичний і водночас сучасний дизайн. У ньому немає нічого лишнього у вигляді декору або додаткових меблів. Натомість в інтер’єрі знаходяться основні предмети, які створюють у приміщенні затишну атмосферу.

Найчастіше в малогабаритних квартирах немає балконів, довгих коридорів або комор. Основними відмінними характеристиками житла цього типу є функціональність, простота та грамотне планування. Оскільки загальна площа кімнат менша, ніж у звичайних квартирах, всі предмети компактно розташовані і гармонійно поєднані між собою. 

Київські забудовники зазвичай пропонують купити такі квартири з 1-2 кімнатами від 20 – 50 кв. м. у нових житлових комплексах із видом на міську інфраструктуру, ліси, озера. Для того щоб заощадити на придбанні малогабаритної квартири, деякі покупці використовують акції, знижки, іпотечні програми. Таким чином можна вигідно купити житло у столиці по найнижчим цінам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.