Четвер, 18 Липня, 2024

Київ у мініатюрі: рай для любителів фотографій

У столиці багато цікавих місць. Одне з них знаходиться у Гідропарку. Це експозиція Київ у мініатюрі. Чому її обов’язково треба відвідати, читайте у нашому огляді. Далі на kyiv-future.

Історія міні-музею

Це музей просто неба. Тут можна побачити різноманітні моделі архітектурних об’єктів Києва. Відкрився міні-музей у парку у 2006 році. У 2018 році в ньому вже було п’ятдесят різних експонатів. Усі вони виконані у масштабі 1:33. Площа музею сягає – 1,8 гектарів. Цікаво буде відвідати деякі визначні пам’ятки, а потім побачити їх зменшені копії.

Швидке знайомство з містом у мініатюрі

Тут представлено багато популярних точок Києва та країни, а барвиста природа надає особливого шарму. Дуже красиво та пізнавально для всіх, навіть для киян та тих, хто давно живе у столиці. Можна отримати масу задоволення від перегляду експозиції у тиші та практично без людей. Відмінне тихе місце для прогулянок сім’єю та групових екскурсій.  Територія невелика, але досить простора.

Якщо взяти екскурсію, то можна багато цікавого дізнатися про Київ і не лише про нього. 

Незвичайний музей – це компактне, але цікаве місце з багатьма моделями різних будівель та споруд України з гарною деталізацією.

Серед мініатюр представлені всі основні лаври, палаци та собори України, університет Шевченка та Чернівецький університет, Одеська опера, львівська ратуша, Олеський замок, Хрещатик та навіть сумнозвісний 4-й енергоблок ЧАЕС (на момент 2011 року, з ще не встановленим конфайнментом).  Також тут можна побачити гарні макети будинків, церков, мостів, вокзалів. Дуже цікаво розглядати мініатюри відомих будівель України. Є також окремі експонати інших країн (храми Індонезії, наприклад). Добре гуляти серед цих мініатюр у сонячну погоду, щоб розглянути найдрібніші деталі. Багато гостей міста особливо вражає вулиця Хрещатик.

Тому це місце справжній рай для любителів фотографій для соцмереж, яке швидко знайомить із містом Києвом у мініатюрі. Адже не завжди є можливість все побачити у справжньому розмірі, але є можливість все точно таке ж побачити в макетах. Є інформаційні таблички, які допоможуть ближче познайомитись із містом.

З мінусів – засмучує стан макетів, їх ніхто не доглядає, тому вони вимагають реставрації.

У будь-якому випадку, рекомендуємо це місце для відвідування. Загалом відвідування залишить позитивне враження.

Як дістатися

Знаходиться цей музей просто неба біля станції метро Гідропарк за адресою: Броварський проспект, 9-В. Орієнтир – ресторан «Млин біля, місто Київ». Їхати, звичайно, зручніше особистим транспортом.

Вхід платний. Ціни на вхідні квитки  адекватні. Дитячий квиток дешевший. Студентам та школярам передбачені знижки, а дітям до 6 років вхід безкоштовний. Понеділок вихідний. 

Не забудьте свідоцтво про народження дитини або програму “Дiя”, щоб мати можливість купити дитячий або сімейний квиток.

На цьому цікаві факти про музей мініатюр не закінчуються. А ви бували тут? Розкажіть у коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.